sněhové2

Párové focení

cena od 1400,-

Cena obsahuje: focení v exteriéru (cca 1 hodinu)

                         : 15 upravených fotek uložených pod heslem v internetové úschovně (barvy, kontrast, retuš rušivých předmětů a vad na kráse :))

                        : poradenství ve výběru vhodného oblečení a doplňků na focení

                        : online nebo telefonické konzultace před samotným focením

Každá další fotka nad 15 stojí 100,-

Fotomakeup/úprava vlasů od vizážistky za 500,- NUTNO PŘIČÍST K CENĚ!

Extravagantnější a náročnější líčení a účes od 750,-

Za poplatek vám můžu poslat náhledy (50,-), upravené fotky vypálit na cd v originálním obalu (150,-) nebo v obyčejném papírovém (50,-) či vytvořit dárkový poukaz na míru (50,-).

Hotové fotografie budou předány do 31 dnů ode dne focení nebo vybrání fotek. (doba je pouze orientační, může se stát, že kvůli nemoci či úrazu nebudu moci pracovat, tím pádem se doba prodlouží. O tom vás případně budu informovat).
Expresní úprava fotek do týdne za poplatek 150,-/1 fotka. (Limit 50 fotek za týden, 100 fotek by byla expresní úprava do dvou týdnů!)
Doprava po Znojmě a do 20km je zdarma. Nad 20km je cena 5kč za 1km!

V případě zájmu mě kontaktujte.

Info o párovém focení

Stydíte se stát před objektivem sami nebo se chcete vyfotit s drahou polovičkou, kamarádkou či kamarádem? I zde můžete být krásně nalíčeni od vizážistky a cítit se tak lépe :).  Pokud se rozhodnete nechat se zdokonalit, platí pak stejná pravidla jako u balíčku Proměna.

Pokud vsadíte na přirozenou krásu, ok, předem se domluvíme na čase a místě, kde se pak sejdeme, porozhlédneme se po okolí, projdeme se a nafotíme několik různých fotek.  Čím více míst projdeme a nafotíme, tím větší možnost výběru se nám nabídne. Doba focení trvá od hodiny až po hodinu a půl. Kolik fotek společných a kolik fotek pouze s vámi budete chtít nechat udělat je na vás :).

Co se týče oblečení je dobré se buď barevně sladit nebo můžete být kontrastně jiní, vše na uvážení. Na sebe něco pěkného, elegantnějšího než vyloženě sportovního. (Něco jiného ale je, když bychom fotili třeba snímky na skateboardu na rampě, tady je samozřejmé, že bude oblečení sportovnější :)). Doplňky a rekvizity jsou vítané!