sněhové1

Těhotenské focení

cena od 1400,-

Cena obsahuje: focení v exteriéru (cca 1 hodinu)

: 15 upravených fotografií uložených pod heslem v internetové úschovně (barvy, kontrast, retuš rušivých předmětů a vad na kráse :))

: poradenství ve výběru vhodného oblečení a doplňků na focení

: online nebo telefonické konzultace před samotným focením

Fotomakeup/úprava vlasů od vizážistky za 500,- NUTNO PŘIČÍST K CENĚ!

Extravagantnější a náročnější líčení a účes od 750,-

Každá další fotka nad 15 stojí 100,-

Větší grafické úpravy na přání stojí od 50,- do 500,- podle náročnosti (lokální odbarvení, přidání či odstranění osoby (osob), výrazná retuš v obličeji nebo na postavě,…)

Za poplatek vám můžu poslat náhledy (50,-), upravené fotky vypálit na cd v originálním obalu (150,-) nebo v obyčejném papírovém (50,-) či vytvořit dárkový poukaz na míru (50,-).

Tisk fotek už je na vás, sami si vyberete počet fotek v určitých velikostech.

Hotové fotografie budou předány do 31 dnů ode dne focení nebo vybrání fotek (doba je pouze orientační, může se stát, že kvůli nemoci či úrazu nebudu moci pracovat, tím pádem se doba prodlouží. O tom vás případně budu informovat).

Expresní úprava fotek do týdne za poplatek 150,-/1 fotka. (Limit 50 fotek za týden, 100 fotek by byla expresní úprava do dvou týdnů!)

Doprava po Znojmě a do 20km je zdarma. Nad 20km je cena 5kč za 1km!

V případě zájmu mě kontaktujte.

Informace o focení nastávajících maminek

Říká se, že období, kdy nosíte miminko pod srdcem, je nejkrásnější období ženy a také každé ženě velmi sluší. Myslím, že pravda je to do konkrétní fáze, ale o tom zde polemizovat nebudu :). Já se spíš snažím o to, abych vám na tohle životní období udělala krásnou památku ve formě fotek. Můžete se fotit sama, s budoucím tatínkem nebo i s dětmi již na světě :).

I vám, nastávajícím maminkám nabízíme možnost nalíčení od vizážistky a vypadat tak na fotkách krásněji. Vše pak probíhá stejně jako v balíčku Proměna.

Jestli se nalíčíte a učešete sama nebo budete na fotkách přirozeně krásná je na vašem uvážení. Předem se domluvíme na čase a místě, kde budeme fotit a odtud pak vyrazíme na zdravotní fotoprocházku a u všeho možného pěkného a zajímavého nafotíme sérii snímků s různými pozicemi. S sebou si určitě vemte pohodlné botky a klidně i nějaké doplňky (šperky, klobouk, šátek,…) a rekvizity (miminkovské botičky, oblečky, hračky,…).