sněhové6

Rodinné/dětské focení

cena od 1400,-

Cena obsahuje: focení v exteriéru (cca 1 hodinu)

                        : 15 upravených fotografií uložených pod heslem v internetové úschovně (barvy, kontrast, retuš rušivých předmětů a vad na kráse :))

                        : poradenství ve výběru vhodného oblečení a doplňků na focení

                        : online nebo telefonické konzultace před samotným focením

Každá další fotka nad 15 stojí 100,-

Fotomakeup/úprava vlasů od vizážistky za 500,- NUTNO PŘIČÍST K CENĚ!

Extravagantnější a náročnější líčení a účes od 750,-

Za poplatek vám můžu poslat náhledy (50,-), upravené fotky vypálit na cd v originálním obalu (150,-) nebo v obyčejném papírovém (50,-) či vytvořit dárkový poukaz na míru (50,-).

Větší grafické úpravy na přání stojí od 50,- do 500,- podle náročnosti (lokální odbarvení, přidání či odstranění osoby (osob), výrazná retuš v obličeji nebo na postavě, …)
Tisk fotek už je na vás, sami si vyberete počet fotek v určitých velikostech.

Hotové fotografie budou předány do 31 dnů ode dne focení nebo vybrání fotek (doba je pouze orientační, může se stát, že kvůli nemoci či úrazu nebudu moci pracovat, tím pádem se doba prodlouží. O tom vás případně budu informovat).

Expresní úprava fotek do týdne za poplatek 150,-/1 fotka. (Limit 50 fotek za týden, 100 fotek by byla expresní úprava do dvou týdnů!)

Doprava po Znojmě a do 20km je zdarma. Nad 20km je cena 5kč za 1km!

V případě zájmu mě kontaktujte.

 

Informace o rodinném focení

Budete-li chtít fotit pouze děti nebo i celou rodinu bez využití vizážistky, doba focení se pohybuje od 45 minut do hodiny a půl maximálně. Odvíjí se to především podle spolupráce dětí. Focení probíhá tak, že se sejdeme v určitou hodinu na předem domluveném místě. Budeme hledat ta nejkrásnější místa, takže se projdeme po okolí, popovídáme si a u toho NENÁSILNĚ prcka aranžujeme a rozveselujeme, aby byl snímek podle našich představ. Pokud děti zrovna nemají svůj den nebo jsou trochu akčnější, nic se neděje. Já budu pobíhat okolo nich a fotit je v jejich přirozenosti. Musíte ale počítat s tím, že fotečky budou spíše momentkové než aranžované!!! A teď pozor, děti nikdy do ničeho nenutíme, jinak bychom místo pěkných fotek měli uplakané nebo vzteklé aktéry a my dospělí zkažený den. Proto pokud to nepůjde a nebudete chtít fotit, není problém se domluvit na jiném termínu. Ale ze zkušenosti vím, že pokud se na ně nebudeme zlobit, ale naopak se naladíme na jejich rošťáckou vlnu, vznikají tak mnohem zajímavější snímky, než když je budeme někde násilně posazovat a nutit do úsměvu :).

Co se týče oblečení, barvičky jsou lepší pestré a teplé a fotíte-li se celá rodina, je dobré se trochu barevně sladit. Není to podmínka, ale vypadá to lépe :).