Hanka Růžičková

Generační obraz

cena 200,-/ osoba na obrazu

Výše ceny záleží na době focení a počtu lidí, kteří na obraze budou. V případě zájmu mě kontaktujte a dozvíte se více :). Nemusí se jednat pouze o obraz generační, obraz v obraze mohou nafotit i rodiny, přátelé, děti, kombinací je mnoho, záleží pouze na vaši představě! Cena zahrnuje dobu fotografování, úpravu a retuš fotografií na obraze a graficky zpracovaný obraz v plné velikosti pro tisk.

V ceně není obraz, se kterým se budete fotografovat (ten si koupíte na focení sami, záleží, jak velký ho budete chtít mít – mě se osvědčil 60x50cm) a pak v něm fotku předáte tomu, komu je určena :).

Cena nezahrnuje ani tisk, protože každý formát a fotolab má jiné ceny.

Cena nezahrnuje služby vizážistky, její ceny jsou níže, a pokud ji budete chtít využít, je nutné je přičíst k ceně fotek!

Fotomakeup od vizážistky za 450,- //účes za 100,- NUTNO PŘIČÍST K CENĚ!
Extravagantnější a náročnější líčení a účes od 750,-

Za poplatek vám můžu poslat náhledy (50,-), upravené fotky vypálit na cd v originálním obalu (150,-) nebo v obyčejném papírovém (50,-) či vytvořit dárkový poukaz na míru (50,-).

Hotové fotografie budou předány do 31 dnů ode dne focení nebo vybrání fotek.

Expresní úprava fotek do týdne za poplatek 60,-/1 fotka. (Limit 50 fotek za týden, 100 fotek by byla expresní úprava do dvou týdnů!)

Doprava po Znojmě a do 20km je zdarma. Nad 20km je cena 5kč za 1km!