2016-6-16 Natálka Jaroslavice

Proměny (focení s vizážistkou)

cena od 1900,-

Cena obsahuje: focení v exteriéru (cca 1 hodinu)

                         : 10 upravených fotek uložených pod heslem v internetové úschovně (barvy, kontrast, retuš rušivých předmětů a vad na kráse :))

                         : fotomakeup a úpravu vlasů od profesionální vizážistky (v balíčku je cena 700,-, v případě náročnějšího až extravagantního je cena od 750,- )

                        : poradenství ve výběru vhodného oblečení a doplňků na focení

                        : online nebo telefonické konzultace před samotným focením

Vizážistka je přítomna po celou dobu focení a dohlíží na vaši dokonalost,  v případě potřeby zasáhne :).

 

Každá další fotka nad 10 stojí 100,-

Větší grafické úpravy nebo retuš na přání stojí od 50,- do 500,- podle náročnosti (lokální odbarvení, přidání či odstranění osoby (osob), výrazná retuš v obličeji nebo na postavě, ,..)

Za poplatek vám můžu poslat náhledy (50,-), upravené fotky vypálit na cd v originálním obalu (150,-) nebo v obyčejném papírovém (50,-) či vytvořit dárkový poukaz na míru (50,-).

Tisk fotek už je na vás, sami si vyberete počet fotek v určitých velikostech.

Hotové fotografie budou předány do 31 dnů ode dne focení nebo vybrání fotek. (doba je pouze orientační, může se stát, že kvůli nemoci či úrazu nebudu moci pracovat, tím pádem se doba prodlouží. O tom vás případně budu informovat).

Expresní úprava fotek do týdne za poplatek 150,-/1 fotka. (Limit 50 fotek za týden, 100 fotek by byla expresní úprava do dvou týdnů!)

Doprava po Znojmě a do 20km je zdarma. Nad 20km je cena 5kč za 1km!

V případě zájmu mě kontaktujte.

Co obnáší balíček Proměna?

Tento balíček zahrnuje líčení a úpravu vlasů od vizážistky a musíte si vyšetřit  tak 2-3 hodiny (z toho hodina až hodina a půl je čas věnovaný vašemu krášlení). Sejdeme se buď u mě, u vizážistky nebo u vás doma, záleží na vás a na tom, kde budeme fotit. Za teplého počasí se dá líčit a česat i venku, na místě focení :).

Jak budete proměněné vypadat, je čistě na vás. Můžeme vás pouze zkrášlit nebo můžeme zabrousit až do extravagnace, extrémní líčení, účes i fotky :). Barvičky oblečení jsou vždy lepší pestré a teplé, ale pokud se v nich necítíte dobře, klidně si oblečte černou, šedou, prostě tu, co je vašemu srdci bližší. A jaké oblečení? Ze zkušenosti vím, že lépe vypadá elegantnější (nemusí to být hned společenské šaty, ale i džíny a k nim topík, v chladnější dny přehodit svetýrek, sáčko nebo kabát, na nohy balerínky nebo lodičky, a samozřejmě šperky a doplňky) než vytahané tričko s teplákama :). Chcete přece vypadat krásně, ne? :). Je lepší si s sebou vzít více kousků a společně pak vybereme, případně budeme-li líčit u vás, nechat nás nakouknout do vašeho šatníku. Máte-li konfekční velikost S-M, není problém vám něco půjčit :).

Až budete vypadat neodolatelně, půjdeme (případně pojedeme) na domluvené místo focení. Jelikož mám ráda rozmanitost, tak počítejte s tím, že nebudeme fotit jen na jednom místě, ale uděláme si zdravotní procházku :), projdeme se po okolí, pokecáme si a přitom vymyslíme různá místa a pózy, vzniknou nám pěkně pestré snímky a budeme mít z čeho vybírat. Je důležité, abyste se cítila dobře, uvolněně, vaše rozpoložení se totiž na fotkách velmi projeví. Tahle foto-procházka trvá také tu hodinu až hoďku a půl včetně cesty zpět tam, kde jsme líčily.